Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Language
tr: Dil

en: Notes
tr: Notlar

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Submission information
tr: Gönderim bilgileri

en: Other
tr: Diğer

en: Logout
tr: Çıkış

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: New
tr: Yeni

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa
