Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
