Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Deleted
ro: Şters

en: About
ro: Despre
