QuantCDN (1.1.4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Save
da: Gem

en: Configure
da: Konfigurér

en: Created
da: Oprettet

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Published
da: Udgivet

en: Revisions
da: Versioner

en: Nodes
da: Indhold

en: Token
da: Symbol

en: Languages
da: Sprog

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Item ID
da: Element-ID

en: Transitions
da: Overgange
