QuantCDN (1.1.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Save
hr: Spremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Nodes
hr: Unosi

en: Languages
hr: Jezici
