QuantCDN (1.1.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
