QuantCDN (1.1.6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Languages
eo: Lingvoj
