QuantCDN (1.1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Info
ml: വിവരം
