QuantCDN (1.1.7) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Created
pl: Utworzono

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Nodes
pl: Węzły

en: Token
pl: Wzorzec

en: Languages
pl: Języki

en: Info
pl: Informacja

en: Metadata
pl: Metadane

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Seed
pl: Zalążek

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Transitions
pl: Przejścia

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
