QuantCDN (1.1.8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: Cron
ku: کارگێڕ
