QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (1.2.0) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Search
hi: खोज

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Clear index
hi: साफ सूचकांक

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Taxonomy terms
hi: वर्गीकरण शब्द

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Languages
hi: भाषायें

en: Info
hi: जानकारी

en: Cron
hi: क्रॉन

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Route
hi: मार्ग

en: Item ID
hi: आइटम आईडी

en: Transitions
hi: बदलाव
