QuantCDN (1.2.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Languages
ka: ენები

en: Info
ka: ინფო

en: Cron
ka: კრონი
