QuantCDN (1.2.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Clear index
km: ជម្រះលិបិក្រម​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Languages
km: ភាសា

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
