QuantCDN (1.2.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Clear index
os: Индекс асыгъдæг кæн
