QuantCDN (1.2.0) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Overview
pt: Vista global

en: Search
pt: Pesquisar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Views
pt: Visualizações

en: Clear index
pt: Limpar índice

en: Configure
pt: Configurar

en: Created
pt: Criado

en: Exclude
pt: Excluir

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Published
pt: Publicado

en: Revisions
pt: Revisões

en: Nodes
pt: Nós

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Override
pt: Substituir

en: Languages
pt: Idiomas

en: Info
pt: Informações

en: Index
pt: Índice

en: Taxonomy vocabulary
pt: Vocabulário de taxonomia

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Route
pt: Rota

en: Item ID
pt: ID do item

en: Transitions
pt: Transições
