QuantCDN (1.3.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Clear index
ast: Llimpiar l'índiz

en: Configure
ast: Configurar

en: Created
ast: Fechu

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Languages
ast: Llingües
