QuantCDN (1.3.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Clear index
bg: Изчисти индекса

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Languages
bg: Езици

en: Index
bg: Индекс
