QuantCDN (1.3.0) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Clear index
bo: དཀར་ཆག་གཙང་སེལ་བྱེད་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས
