QuantCDN (1.3.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Clear index
cs: Vyčistit index

en: Configure
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Nodes
cs: Uzly

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Override
cs: Překrýt

en: Languages
cs: Jazyky

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Index
cs: Rejstřík

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Route
cs: Cesta

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Item ID
cs: ID položky
