QuantCDN (1.3.0) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Clear index
eu: Garbitu indizea

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Info
eu: Informazioa

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Route
eu: Bidea
