QuantCDN (1.3.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
