QuantCDN (1.3.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Clear index
mn: Индексийг цэвэрлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
