QuantCDN (1.3.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Languages
mr: भाषा

en: Route
mr: मार्ग
