QuantCDN (1.3.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Revisions
th: รุ่น

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Info
th: ข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Route
th: เส้นทาง
