QuantCDN (1.4.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Clear index
bs: Očisti indeks

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: Exclude
bs: Isključi

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Languages
bs: Jezici
