QuantCDN (1.4.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Search
mk: Барање

en: Clear index
mk: Празнење на индексот

en: Configure
mk: Конфигурирање
