QuantCDN (1.5.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Clear index
gl: Limpar índice

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Nodes
gl: Nodos

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Token
gl: Símbolos

en: Languages
gl: Idiomas

en: Info
gl: Información

en: Index
gl: Índice

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Route
gl: Ruta

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
