QuantCDN (1.5.0) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Clear index
he: ניקוי אינדקס

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Vocabulary
he: מילון

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Override
he: דריסה

en: Token
he: אסימון

en: Languages
he: שפות

en: Info
he: מידע

en: Index
he: אינדקס

en: File paths
he: מיקומי קבצים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Seed
he: זרע

en: Route
he: נתיב

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Placeholder
he: שומר מקום
