QuantCDN (1.5.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
