QuantCDN (1.5.0) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Languages
nn: Språk

en: Info
nn: Informasjon

en: Index
nn: Indeks

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
