QuantCDN (1.5.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: Views
ps: ليدنې

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Info
ps: مالومات
