QuantCDN (1.5.1) - en to es translation catalogue (40 entries)

en: Title
es: Título

en: Pages
es: Páginas

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Overview
es: Vista general

en: Search
es: Buscar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: Clear index
es: Limpiar índice

en: Configure
es: Configurar

en: Created
es: Creado

en: Exclude
es: Excluir

en: Taxonomy terms
es: Términos de taxonomía

en: Published
es: Publicado

en: Revisions
es: Revisiones

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Nodes
es: Nodos

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Override
es: Sobreescribir

en: Token
es: Comodín

en: Languages
es: Idiomas

en: Metadata
es: Meta datos

en: Taxonomy Terms
es: Términos de taxonomía

en: Index
es: Índice

en: File paths
es: Ubicación de los ficheros

en: Results per page
es: Resultados por página

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Route
es: Ruta

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Item ID
es: ID del elemento

en: Transitions
es: Transiciones

en: One item processed. | @count items processed.
es[0]: Un elemento procesado
es[1]: @count elementos procesados

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Commencing
es: Comenzando
