QuantCDN (1.5.1) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: Clear index
sv: Rensa index

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Nodes
sv: Noder

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Languages
sv: Språk

en: Info
sv: Information

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Index
sv: Förteckning

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Seed
sv: Seedning

en: Route
sv: Rutt

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: Transitions
sv: Övergångar
