QuantCDN (1.5.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Languages
af: Tale

en: Index
af: Indeks
