QuantCDN (1.5.2) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Search
ar: بحث

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Clear index
ar: امسح الفهرس

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Published
ar: منشور

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Nodes
ar: العقد

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Languages
ar: اللغات

en: Info
ar: معلومات

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Index
ar: الفهرس

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Route
ar: الطريق

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Item ID
ar: معرف العنصر
