QuantCDN (1.5.2) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Clear index
be: Ачысціць індэкс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Languages
be: Мовы

en: Info
be: Інфармацыя

en: Cron
be: Крон

en: Index
be: Каталог

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Route
be: Маршрут

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
