QuantCDN (1.5.2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Overview
cy: Arolwg

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Clear index
cy: Clirio mynegai

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Override
cy: Gwrthwneud

en: Languages
cy: Ieithoedd
