QuantCDN (1.5.2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Clear index
el: Εκκαθάριση ευρετηρίου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Index
el: Ευρετήριο

en: File paths
el: Διαδρομές αρχείων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Route
el: Διαδρομή

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
