QuantCDN (1.5.2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Route
gu: માર્ગ
