QuantCDN (1.5.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Clear index
jv: Indék dibusak

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Nodes
jv: Node

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Item ID
jv: ID Item
