QuantCDN (1.5.2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Clear index
kk: Индексті тазалау

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Languages
kk: Тілдер

en: Cron
kk: Хронометр
