QuantCDN (1.5.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Languages
si: භාෂා

en: Index
si: පටුන
