QuantCDN (1.5.2) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Clear index
sl: Počisti indeks

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Languages
sl: Jeziki

en: Info
sl: Podatki

en: Index
sl: Indeks

en: Machine name
sl: Strojno ime
