QuantCDN (1.5.3) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Override
fil: Ipasawalang-bisa

en: Languages
fil: Mga wika

en: Cron
fil: Kuron
