QuantCDN (1.5.3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Overview
is: Yvirlit

en: Search
is: Leita

en: Save
is: Goym

en: Clear index
is: Reinsa vísitalvu

en: Configure
is: Samanset

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: Languages
is: Mál

en: Machine name
is: Maskinnavn
