QuantCDN (1.5.3) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Clear index
my: အညွှန်းများ ရှင်းလင်းရန်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Index
my: အညွှန်း
