QuantCDN (1.5.3) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: Clear index
tr: Dizini temizle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Published
tr: Yayında

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Token
tr: Simge

en: Languages
tr: Diller

en: Info
tr: Bilgi

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Taxonomy Terms
tr: Sözlük Terimleri

en: Index
tr: Dizin

en: File paths
tr: Dosya yolu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Route
tr: Yol

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: Transitions
tr: Geçişler
