QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (1.5.4) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Published
am: የታተመ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Route
am: ፈለግ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
