QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (1.6.1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Info
ml: വിവരം

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
