QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Languages
af: Tale

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: - All -
af: - Alle -
